درباره ما

بالغ بر دو دهه از پایه گذاری کارخانه تولید محصولات بهداشتی، آرایشی و درمانی "گل افشان آرایش" میگذرد.این مجموعه با هدف تولید فرآورده های مرتبط با سلامت پوست، مو و زیبایی، سال 1373 در فضایی بالغ بر 3000 متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز راه اندازی شد.

طی این مدت با چشم اندازی فراگیر و همراهی جمعی از متخصصان، پژوهشگران و صنعتگران کشورمان شرایطی فراهم شد که علم و عمل به گونه ای موثر پیوند خورده تا محصولاتی بومی و مفید جهت رفع نیازهای بهداشتی و ارتقا سلامت مردم کشورمان و همچنین کشورهای همسایه تولید گردد.

تولید اقلام متنوعی از محصولات مورد مصرف هموطنان و بیماران از بهترین مواد اولیه جهان همگام با معتبرترین لابراتوارهای تولیدی دنیا در هفت برند اصلی بالغ بر90 نوع محصول با نامهای ثمین، مدیلن، مدیسان، مدیپن، لامینین ، مدیپورو فیتووان با این دیدگاه که کشورمان را نسبت به واردات این گونه محصولات بی نیاز میکند، مهمترین انگیزه ای بود که اکنون این مجموعه تولیدی را همتراز صاحب نام ترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی آرایشی شناخته شده قرار داده است.

لابراتوار بهداشتی آرایشی گل افشان آرایش در سالهای پشت سربا جذب کارشناسان و متخصصین توانمند در کلیه زمینه ها و بکار گیری بالغ بر400 نفر نیروی انسانی فعال بطور مستقیم و حدود 4000نفر بطور غیر مستقیم، زمینه های رشد و تعالی خود را فراهم ساخته است.

این مجموعه تولیدی که بارها مورد بازدیدهای کارشناسان و مسئولان داخلی و خارجی قرار گرفته است، پیوسته از سوی صاحب نظران بویژه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، همچنین وزارت صنعت معدن و تجارت مورد تایید بوده بگونه ای که در سال نود و هشت به عنوان واحد تولید کننده نمونه استان البرز نیز انتخاب و معرفی شده است.

بیش از 90محصول مهم و کاربردی که مورد تایید پزشکان و متخصصان قرار دارد سالهاست توسط هموطنان مصرف میشود و همین اعتماد و تایید کیفیت ما را بر آن داشته تا این چرخ اقتصادی و صنعتی را همچنان در گردش داشته باشیم و امکان صادرات را نیز برای آن در نظر گرفته ایم .

برند فیتووان

محصولات بهداشتی و دوستدار پوست و مو تولید شده در برند فیتووان با انواع مختلف شوینده جامد غیرصابونی، انواع ضد آفتاب کرم پودری و انواع شامپو از سال 1397 تا کنون با تلاش متخصصان و کارشناسان لابراتوار بهداشتی و آرایشی گل افشان آرایش تولید و در اختیار هموطنان قرار گرفته است. اختصاصی و منحصر به فرد بودن فرمولاسیون انواع محصولات تولیدی این برند، استفاده از آنرا خاص و موثر نموده بگونه ای که در فاصله کوتاهی از تولید تا معرفی محصولات این برند، شاهد استقبال مصرف کنندگان و هموطنان عزیز بوده ایم.

مهمترین ویژگی فرمولاسیون شوینده جامد غیر صابونی فیتووان به عنوان نخستین تولیدات این برند، استفاده از عصاره های گیاهی مناسب برای تامین و حفظ سلامت پوست همچنین کاهش میزان اکتیو نهایی محصول( میزان ماده موثره کف کننده) است. نکته مهم دیگر اینکه از هیچ ماده افزودنی یا فیلر در تولید آن استفاده نشده است و این به طبیعی بودن و خلوص بالای یک ماده شوینده که مهمترین مزیت آن است کمک شایانی می کند. هر محصول فیتووان فرمولاسیون خاص خود را دارد تا بتواند بهترین تاثیر را داشته باشد. فیتووان در سه محصول متفاوت شوینده های جامد اختصاصی بر پایه عصاره های گیاهی دارد.

در ادامه توسعه تولیدات برند فتووان، انواع ضد آفتاب کرم پودری با برند فیتووان در دو لاین مختلف (مناسب انواع پوست - مناسب پوست چرب) و سه رنگ متفاوت( بژخیلی روشن، بژ روشن، بژ طبیعی) تولید شده است. با این محصول خاص، شما ضدآفتاب کرم پودری خواهید داشت که از نظر کیفیت در بالاترین سطح قرار دارد؛ همچنین مواد اولیه و فرمولاسیون این محصول منطبق با برترین استاندارها و کیفی ترین تولیدات لابراتوارهای معتبر جهانی تهیه شده است

این محصول فاقد ماده زیانبار پارابن، ضد آب و ضد تعریق با دوام و ماندگاری طولانی مدت است؛ همچنین با پوشش مناسب و معادل کرم پودر، حاوی فاکتورهای محافظتی فیزیکی وشیمیایی جهت حفاظت در برابر اشعه زیانبار خورشید است. ضد آفتاب کرم پودری فیتووان به دلیل وجود نرم کننده های سیلیکونی با ایجاد حس مخملی روی سطح پوست، همچنین به تنظیم تعادل چربی پوست کمک کرده و موجب افزایش قوام و کشسانی آن نیز می شود.

حفاظت برتر از پوست در برابر تشعشعات زیانبار خورشید با دارا بودن فیلترهای پیشرفته حفاظتی مهمترین مزیت این محصول با فرمولاسیون ویژه برای خاص پسندان است.

شامپوهای فیتووان که تازگی به سبد محصولات این برند افزوده شده است، شوینده ای اختصاصی و حاوی ترکیباتی مناسب برای پاک شدن و محافظت از پوست و مو است؛ پاکسازی پوست سر و مو از چربی و آلودگی مهمترین وظیفه این محصول بوده و به اعتقاد متخصصان، مواد تشکیل دهنده و نحوه فرمولاسیون این محصول نقش موثری در بهبود کیفیت مراقبت از انواع مو دارد.

شامپوهای فیتووان باعث پاکسازی اسکالپ (پوست کف سر)، حذف کثیفی و دیگر آلاینده های محیطی از مو می شوند. این شامپوها باعث پاکسازی مجاری ترشح سبوم(چربی مترشحه پوست)، عرق، سلول های شاخی مرده و چربی های اضافی از مو می شوند. امروزه چالش اصلی شامپوها در تفاوت تولید و کیفیت این است که علاوه بر شستشو و پاک سازی چربی وآلودگی های مو، درخشندگی، لطافت و نرمی موها را نیز تامین و حفظ کنند. این امر باعث شد تا شرکت گل افشان آرایش با تولید و اضافه نمودن ترکیبات مختلف به شامپوها، محصولاتی در برند فیتووان عرضه کند که دارای بهترین اثر است.

چنانچه استقبال از محصولات تولیدی این برند افزایش یابد، شاهد تولید انواع دیگری از محصولات بهداشتی و آرایشی مورد نیاز هموطنان در آینده خواهیم بود.